Menu Zamknij

Być jak Rothko – warsztaty plastyczne

Być jak Rothko – hipnotyzować swoimi obrazami, przyciągać miliony oglądających!

To zapewne obecne marzenie niejednego uczestnika warsztatów „Wyjątkowe dziecko trenuje umiejętności społeczne”, a że ”każdy artysta był najpierw amatorem” (Ralph Waldo Emerson) nic nie stoi na przeszkodzie do realizacji tego marzenia.

Takie marzenia rodzą się w głowie kiedy uczestniczy się w warsztatach malarskich w Pracownia_na_chmielnej. Klimatyczne miejsce pracowni sprzyjało rozwijaniu u uczestników zdolności i wyobraźni plastycznej Dziękujemy Iwona Miłobędzka za wprowadzenie w ciekawy świat sztuki współczesnej oraz przybliżenie postaci Marka Rothko (amerykańskiego malarza , przedstawiciela color field painting).

Móc poczuć się jak prawdziwy artysta, poznać siebie, własne emocje i je wyrazić to było niesamowite przeżycie. (19.11.2022r.)

Trenujemy umiejętności społeczne w ramach projektu „Wsparcie na starcie –dobry start w samodzielność” sfinansowanemu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych otrzymanych za pośrednictwem Województwa Mazowieckiego.

Logotypy projektowe - logotyp Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej, logotyp Mazowsze dla organizacji pozarządowych, logotyp Mazowsze serce Polski
Skip to content