Menu Zamknij

JesteśMY

JesteśMY

Drogi rodzicu, Czy Twoje dziecko: – nie utrzymuje kontaktu wzrokowego, nie reaguję na imię, – mocno dociska długopis, ołówek, lubi się kręcić dookoła siebie, huśtać…

Czytaj więcej...

Projekt JesteśMY

Ruszyła rekrutacja do projektu „JesteśMY”- zapraszamy! Projekt „JesteśMY” : obejmuje bezpłatne konsultacje dzieci w wieku 2-10 lat w kierunku całościowych zaburzeń rozwojowych obejmuje bezpłatne konsultacje…

Czytaj więcej...

Drogi rodzicu,

Czy Twoje dziecko:

– nie utrzymuje kontaktu wzrokowego, nie reaguję na imię,

– mocno dociska długopis, ołówek, lubi się kręcić dookoła siebie, huśtać (nadmiernie),

– w przedszkolu nie mówi, a w domu buzia mu się nie zmyka,

– przejawia zachowania opozycyjno- buntownicze, gdy jego rytm dnia się zmienia,

– przejawia inne zachowania, które Cię niepokoją?

Jeśli odpowiedziałeś TAK przynajmniej na jeden punkt, możliwe, że Twoja pociecha ma niezdiagnozowane zaburzenie rozwojowe. Rozwiej swoje wątpliwości, zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną konsultację, podczas której nasi specjaliści z uważnością przeanalizują sytuację, w której się znajdujecie.

Co ważne, Ty również możesz skorzystać z konsultacji z naszego specjalisty- psychotraumatologa z wieloletnim doświadczeniem. Podczas spotkania uzyskasz realne wsparcie do zgłaszanych trudności.

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach postawienie prawidłowej diagnozy oraz odpowiednie wsparcie psychologiczne są bardzo ważne, dlatego wychodzimy tym potrzebom naprzeciw i wraz z Fundacją PZU zapraszamy do projektu „JesteśMY”

Są jeszcze wolne miejsca- zadzwoń 792 977 477

Skip to content